Pracownicy Katedry

Kierownik Katedry e-mail telefon pokˇj
       
dr hab. in┐. Eugeniusz Zawisza, prof. UR kmgibz@ar.krakow.pl (012)662 4136 514
       
Pracownicy naukowo-dydaktyczni      
prof. dr hab. in┐. Artur Radecki-Pawlik rmradeck@cyf-kr.edu.pl (012)662 4089 435a
dr hab. in┐. Bogus│aw Michalec, prof. UR rmmichbo@cyf-kr.edu.pl (012)662 4052 420
dr hab. in┐. Leszek Ksi▒┐ek rmksiaze@cyf-kr.edu.pl (012)662 4026 128
dr hab. in┐. Andrzej Stru┐y˝ski rmstruzy@cyf-kr.edu.pl (012)662 4172 102a
dr in┐. Przemys│aw Baran pbaran@ar.krakow.pl (012)662 4160 511
dr in┐. Mariusz Cholewa mcholewa@ar.krakow.pl (012)662 4150 512
dr in┐. Katarzyna Kami˝ska k.kaminska@ur.krakow.pl (012)662 4150 512
dr in┐. Jacek Florek rmflorek@cyf-kr.edu.pl (012)662 4172 128b
dr in┐. Andrzej T. Gruchot rmgrucho@cyf-kr.edu.pl (012)662 4161 511a
dr in┐. Karolina Ko karolinasudyka@wp.pl (012)662 4160 511
dr in┐. Karol Plesi˝ski k.plesinski@ur.krakow.pl (012)662 4023 130
dr in┐. Mateusz Struty˝ski mstrutynski@ar.krakow.pl (012)662 4023 129
dr in┐. Marek Tarnawski rmtarnaw@cyf-kr.edu.pl (012)662 4105 421
dr in┐. Maciej Wyrŕbek m.wyrebek@gmail.com (012)662 4172 128b
dr in┐. Tymoteusz Zydro˝ tzydron@ar.krakow.pl (012)662 4161 511a
Pracownicy emerytowani      
prof. dr hab. in┐. Wojciech Bartnik rmbartni@cyf-kr.edu.pl (012)662 4023 102
prof. dr hab. in┐. Alicja Michalik rmmichal@cyf-kr.edu.pl (012)662 4023 -
dr in┐. Ewa Kozielska-Sroka e.kozielskas@ur.krakow.pl (012)662 4160 511
Sekretariat      
mgr in┐. Bo┐ena Flaga kiwig@ur.krakow.pl (012)633 90 98
(012)662 4136
513
Ma│gorzata Wo╝ny mwozny@ar.krakow.pl (012)662 4023 101a
Pracownicy techniczni      
mgr in┐. Ewa Bielecka e.bielecka@ur.krakow.pl (012)662 4146 540
mgr in┐. Wojciech Rosiak wrosiak@ar.krakow.pl (012)662 4146 540
in┐. Fryderyk Skalicz (kierownik laboratorium geotechnicznego) f.skalicz@ur.krakow.pl (012)662 4146
(012)662 4027
540
Doktoranci      
mgr in┐. Agnieszka Hawry│o a.hawrylo@gmail.com (012)662 4023 130
mgr in┐. Ma│gorzata Leja m.leja1986@gmail.com (012)662 4023 130
mgr in┐. Agata Majerczyk gata87@o2.pl (012)662 4146 540
mgr in┐. Tomasz Koniarz t.koniarz@ur.krakow.pl (012)662 4105 421
mgr in┐. Wiktoria Laszek laszek.w@gmail.com (012)662 4146 540

na gˇrŕ strony

©2009-2014 Katedra In┐ynierii Wodnej i Geotechniki